גולשים כותבים

פרסמתי בהתחלה רק 2 עבודות. ברגע שראיתי שהן נמכרות פרסמתי את כל העבודות מתקופת הלימודים. לאחרונה קיבלתי צ'ק של מעל 3,000 ש"ח ללא כל מאמץ מצידי. רק שימשיך ככה ..." לפרטים נוספים

אודות Smarter

Smarter הינו מאגר מידע אקדמי האיכותי והמשתלם ביותר בישראל.

Smarter הוקם במטרה לאפשר לסטודנטים למכור ולרכוש מידע אקדמי איכותי וממוקד.

שני הנושאים העיקריים בהם Smarter מתמקד הינם:

קבלת מידע איכותי וממוקד
חיפוש המידע ב- Smarter בא לפתור את בעיית איתור וסינון המידע בכתיבת עבודה סטודנטיאלית. היום, בעידן בו כמות המידע הזמין הינה עצומה (ספריות, אינטרנט, מחקרים אקדמאיים וכו') נוצרה בעיית איכות המידע. משימת סינון המידע הינה עבודה סיזיפית ומפרכת הגוזלת זמן רב. כדי לספק לציבור הסטודנטים מידע איכותי וממוקד פתחנו את אתר Smarter, המשמש כספריית עבודות ממוקדות לפי נושאי מחקר המתאימים לצרכי הסטודנטים.
שיתוף ידע ותגמול
כיום, ישנם מאות אלפי עבודות שנכתבו ע"י סטודנטים במהלך לימודיהם המכילות ידע רב. ידע זה אינו נגיש ולמעשה זהו ידע מבוזבז הנמצא רק ברשות בעליו. אנו ב Smarter מאמינים כי ידע זה הינו בעל ערך רב לא רק למחבריו כי אם לקהל רחב ומאמינים שפרסומו חשוב.
Smarter נותן לך אפשרות להרוויח מעבודות אותן כתבת בעמל רב, ואף להפנות את חברך לאתר ולהרוויח גם מהעבודות שלהם ושל החברים שלהם. לפרטים נוספים.


Smarter מאפשר לך למכור את עבודותיך בקלות לקהל קונים המעוניינים ברעיונותיך.

למען הסר כל ספק - Smarter הינו אתר חוקי לחלוטין, מכירת וקניית עבודות באתר הינן חוקיות (לפרטים נוספים עבור למדריך למפרסם ומדריך לרוכש ).