גולשים כותבים

פרסמתי בהתחלה רק 2 עבודות. ברגע שראיתי שהן נמכרות פרסמתי את כל העבודות מתקופת הלימודים. לאחרונה קיבלתי צ'ק של מעל 3,000 ש"ח ללא כל מאמץ מצידי. רק שימשיך ככה ..." לפרטים נוספים

שאלות ותשובות

1. מה זה Smarter ?

2. למה Smarter ?

3. חוקיות האתר

4. אבטחת מידע

5. למידע נוסף, שאלות או בקשות נוספות


1. מה זה Smarter ?

Smarter הינו מאגר מידע איכותי המכיל מידע מרוכז וממוקד של עבודות מחקר אקדמאיות ומחקרי שוק. מאגר זה נכתב רובו ככולו ע"י סטודנטים במוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל. היום, בעידן בו כמות המידע הזמין הינה עצומה (ספריות, אינטרנט, מחקרים אקדמאיים וכו') נוצרה בעיית איכות המידע. משימת סינון המידע הינה עבודה סיזיפית ומפרכת הגוזלת זמן רב. מאגר זה נועד בכדי לסייע לסטודנטים בעבודת איסוף החומר ומכיל מידע ממוקד העונה על צרכי הסטודנט.

אנו ב Smarter מאמינים בשותפות עסקית מלאה והוגנת בין האתר לסטודנטים המפרסמים בו. אנו מאמינים שעל בעל היצירה להיות מתוגמל על כל מכירה של פרי עטו ללא הגבלה של זמן או מספר פעמים.
כמו כן, אנו מאמינים כי ההצלחה שלנו נובעת בחלקה הגדול מהאמונה שיש לחלוק את ההצלחה עם כל הגורמים שהביאו לה. לכן, אנו ב Smarter מאפשרים לכל סטודנט ליצור רשת חברים תחתיו ולקבל כסף עבור כל מכירה של עבודות של חברי הרשת שלו.

לחץ כאן לפרטים נוספים על שיטת התגמול.


2. למה Smarter ?

מאגר ענק של עבודות איכותיות, מחקרי שוק ומאמרים
האתר היחיד בעולם המאפשר צפייה בעבודה לפני הרכישה
אתה שותף להצלחה שלנו
      - הרווח כסף בכל פעם שאנו מוכרים את עבודתך ללא הגבלה על מספר הפעמים
      - הרווח כסף בכל פעם שאנו מוכרים את עבודות חברים ברשת שלך.
שמירת פרטיות מוחלטת
תשלום מאובטח


3. חוקיות האתר

Smarter הינו אתר חוקי ולגיטימי לחלוטין.
כל העבודות הנמכרות באתר הינן פרי עיטם של יוצריהם (על פי הצהרתם) ולפי חוק זכויות היוצרים הינם רשאים לפרסם ולמכור את יצירותיהם.
העבודות הנמכרות באתר הינן למטרות מחקר בלבד ומשמשות כחומר עזר נוסף. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ או למכור את העבודות הנרכשות כמפורט בהסכם הרכישה.


4. אבטחת מידע

אתר Smarter מוגן ומאובטח באמצעות תוכנת פירוול, המבטיחה הגנה מחדירות לאתר ומספקת הגנה על הנתונים המאוחסנים באתר. בנוסף לכך, נתוני כרטיס האשראי מוצפנים בטרם שמירתם במסד הנתונים.
כמו כן אנו משתמשים בפרוטוקול הסטנדרטי של המסחר האלקטרוני (SSL ), המצפין את הנתונים העוברים ברשת ומאפשר רק לגורמים מורשים לצפות בתעבורת הנתונים.


5. למידע נוסף, שאלות או בקשות נוספות

במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, או שיש לכם הצעות או שאלות נוספות נא צרו עימנו קשר ב-

עבודות אקדמיות בתשלום