ממן 14 קורס רגולציה

שנת הגשה 2019, 770 מילים
ILS 75.00 – קנה עכשיו

ממן 14 בקורס רגולציה אשמח אם הורדת העבודה לא תהיה בשבת תודה.

 

רגולציה מתיאוריה למעשה:

שאלה 1:

חלק א:

1:

א:  שלושה כלים רגולטורים המופיעים בקטע:

1:

“הדרישה לבצע בדיקת ראייה לבעלי רישיון רכב פרטי כל עשור אחרי גיל 40 ” כלי רגולטורי זה הוא כלי של ציווי ושליטה, כלי זה מגדיר סטנדרטים של התנהגות ומפעיל בצדם מערכת של פיקוח ואכיפה הכוללת סנקציות בגין הפרה של הכלי.

2:

נעשתה רפורמה במערך הכבאות אשר יצרה הבחנה בין הדרישות למבנים חדשים לעומת מבנים קיימים: הוסרו דרישות לפאנל כבאים וטלפון כבאים ביותר מ400 בתי מלון והוסרה הדרישה להתקין מערכת שעון בכל המבנים הקיימים בארץ, הקלות אלו היו אמורות לחסוך 825 מיליון. כלי רגולטורי זה הוא כלי של רגולציה שוקית – רגולציה זו באה כדי להסדיר תופעות שונות הסובלות מכשלי שוק באמצאות: היטלים, הפרטה, יצירת שוק, ופיקוח על מחירים.

3:

רפורמה של דיגיטציה של תהליך האישורים להיתרי בניה שצפויה לחסוך מיליונים רבים וימי המתנה רבה לתושבים. רגולציה זו היא רגולציה באמצעות מידע – חובת מידע לתושב, ופרסום מידע ומדד ביצועים. רגולציה זו באה לעודד תאגידים להשתמש בליטיגציה כאשר יש לתושב מידע זמין נחסך עבורו זמן רב של המתנה.

ב:

1:

דרישה לבצע בדיקת ראייה מעל גיל 40 – נושא האסדרה הוא “התנהגות” אסדרה של פעולות אקטיביות של הפרט למשל בנושא הנהיגה כאשר יהיה אסדרה בנושא בדיקות ראיה דבר זה ישפיע על בטיחות בדרכים.

ILS 75.00 – קנה עכשיו
מילות מפתח
מקצוע/ות
מספר מילים 770
מספר מקורות
שנת הגשה 2019