שאלון, “מחקר כמותי”, מחקר כמותי, סטטיסטיקה, דגימה, “שאלון בני נוער”, שאלון בני נוער

שנת הגשה 2013, 4172 מילים
ILS 170.00 – קנה עכשיו

                               תוכן עניינים
תקציר מבוא
סקירת ספרות       קשריו וחשיפתו של הנער באינטרנט       יחסי הגומלין בין עליית השימוש במדיה לבין התרופפות השליטה ההורית        רמת הידע של ההורים על הסכנות ברשת       הורים ונוער במדיה       סיכום מטודולוגיה ממצאים דיון מסקנות וסיכום בבליוגרפיה
נספחים                                                                                                                  תקציר נושא המחקר הרגלי השימוש במדיה (מכשיר ותוכן),  אצל ילדים ובני נוער (עד גיל 18) בארץ והשפעותיהם מבחינה חברתית על עולמם הפנימי מנקודת מבטם של ההורים.
הבעיה היא חדירת הטכנולוגיה לחיינו כמבוגרים בכלל ולילדים שנולדו לתוך זה בפרט, מדובר על תשע עשרה השנים האחרונות משנת 2000 שכיום הילדים בני 11, 12.
דבר שהוביל אותי לבדוק נושא זה הוא העובדה שכיום לכל ילד בכיתה א’ יש כבר טלפון חכם, כלומר כל כך הפכנו לקשורים לטכנולוגיה שאנו לא יכולים בלעדיה, ואיך היא משפיעה מבחינה חברתית על בני הנוער, כמה אנו נפגשים עם חברים פנים אל פנים ויש לנו אינטראקציה איתם או יושבים שעות ומתכתבים איתם בפייסבוק או ב-Whatsapp.
כלומר הטכנולוגיה הפכה לנהל לנו את החיים ואני רוצה לבדוק באיזה רמה ועד כמה.
קהל היעד:
הורים לילדים בגילאי 10-17 שהשאלון מיועד להם, שיבדקו כיצד הילד מושפע מבחינה חברתית מהשימוש שלו במדיה (מכשיר ותוכן) מזווית ראיית ההורה.
הגעה לקהל היעד:
ע”י הכנת שאלון דיגיטלי (ממוחשב) ולשלוח למייל לאנשים שיענו וישלחו בחזרה.

ILS 170.00 – קנה עכשיו
מילות מפתח , , , , , , , , , , , ,
מקצוע/ות
מספר מילים 4172
מספר מקורות 11
שנת הגשה 2013